Program

Kommende program i Biografen:

film Lørdag 23. Nov 14:00 Familien adams      
film 19:30 Kollision      
film Søndag 24. Nov 14:00 Familien adams      
film 19:30 Kollision      

film Tirsdag 26. Nov 19:30 Midway      
film Onsdag 27. Nov 19:30 Midway      
film Torsdag 28. Nov 19:30 Midway      
film Fredag 29. Nov 19:30 Midway      
film Søndag 1. Dec 16:00 Midway      

Formiddagsbio Tirsdag 3. Dec 10:00 Last christmas      
film 19:30 Last christmas      
film Onsdag 4. Dec 19:30 Last christmas      
film Torsdag 5. Dec 19:30 Last christmas      
film Fredag 6. Dec 19:30 Last christmas      
film Lørdag 7. Dec 14:00 Dronningens Corgi      
film Søndag 8. Dec 14:00 Dronningens Corgi      

film Tirsdag 10. Dec 19:30 Flugten fra østtyskland      
film Onsdag 11. Dec 19:30 Flugten fra østtyskland      
film Torsdag 12. Dec 19:30 Flugten fra østtyskland      
film Fredag 13. Dec 19:30 Flugten fra østtyskland      
film Lørdag 14. Dec 14:00 Dronningens Corgi      
musik Søndag 15. Dec 14:00 Gry - Juleshow  

film Tirsdag 17. Dec 19:30 Knives out      
film Onsdag 18. Dec 19:30 Knives out      
film Torsdag 19. Dec 19:30 Knives out      
film Fredag 20. Dec 19:30 Knives out      
film Søndag 22. Dec 16:00 Knives out      

film Onsdag 25. Dec 14:00 Frost 2      
film Torsdag 26. Dec 14:00 Frost 2      
film Fredag 27. Dec 14:00 Frost 2      
film Lørdag 28. Dec 14:00 Frost 2      
film Søndag 29. Dec 14:00 Frost 2      

film Mandag 30. Dec 14:00 Frost 2      
film Onsdag 1. Jan 14:00 Frost 2      
film Torsdag 2. Jan 14:00 Frost 2      
film Fredag 3. Jan 16:00 Frost 2      
film Lørdag 4. Jan 14:00 Frost 2      

film Tirsdag 7. Jan 19:30 Sorry we missed you      
film Onsdag 8. Jan 19:30 Sorry we missed you      
film Torsdag 9. Jan 19:30 Sorry we missed you      
film Fredag 10. Jan 19:30 Sorry we missed you      
film Søndag 12. Jan 14:00 Frost 2      

film Tirsdag 14. Jan 19:30 Parasite      
film Onsdag 15. Jan 19:30 Parasite      
film Torsdag 16. Jan 19:30 Aretha Franklin - Amazing grace      
film Fredag 17. Jan 19:30 Aretha Franklin - Amazing grace      
musik Lørdag 18. Jan 20:00 Julie Berthelsen  

film Mandag 20. Jan 16:00 Aretha Franklin - Amazing grace      
Formiddagsbio Tirsdag 21. Jan 10:00 De forbandede år      
film 19:30 De forbandede år      
film Onsdag 22. Jan 19:30 De forbandede år      
film Torsdag 23. Jan 19:30 De forbandede år      
film Fredag 24. Jan 19:30 De forbandede år      

film Torsdag 30. Jan 19:30 Klovn 3 : The final      
film Fredag 31. Jan 19:30 Klovn 3 : The final      
film Lørdag 1. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      
film Søndag 2. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      

film Mandag 3. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      
Formiddagsbio Tirsdag 4. Feb 10:00 Klovn 3 : The final      
film 19:30 Klovn 3 : The final      
film Onsdag 5. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      
film Torsdag 6. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      
film Fredag 7. Feb 19:30 Klovn 3 : The final      
film Lørdag 8. Feb 14:00 Klovn 3 : The final      
musik 20:00 Nikolaj og Piloterne  
film Søndag 9. Feb 19:30 Klovn 3 : The final